• Nabízíme široký sortiment dodávek všech druhů jeřábů. Jeřáby jsou moderní a lehké konstrukce. Vyrábíme standardní jeřáby, pro manipulaci s kusovým materiálem do dílenských a skladovacích provozů a jeřáby montážní, například pro montáž a údržbu strojních zařízení elektráren.
  • Jeřáby jednonosníkové i dvounosníkové vyrábíme v různých modifikacích, závislých na požadavku zákazníka a na únosnosti příčníků a pojezdů. Nosnost je pak ve standardním provedení do 12,5t u jednonosníku a 40t u dvounosníku, s rozpětím dle ujednání a možností. Pro vyšší nosnosti a větší rozpětí jsou vhodnější jeřáby dvounosníkové, které máme rovněž v programu
  • Mosty jeřábů jsou vyrobeny z tenkostěnných krabicových nosníků, svařované na automatické svařovací lince, vysoce moderní a produktivní technologií nebo z profilového materiálu. Příčníky jsou uzavřeného profilu z vysoce pevnostního materiálu, nebo z válcovaných profilů. Pojezdy jeřábů a koček jsou vyrobeny z kvalitní ocelolitiny, nebo výkovků v provedení s nákolky nebo s vodícími kladkami, které zaručují plynulý a bezhlučný chod na jeřábové dráze.
  • Pohony jeřábů, převážně DEMAG, jsou osvědčené konstrukce s plochými převodovkami,
    s brzdovými elektromotory. Jsou vybaveny setrvačníkem, který zajišťuje zmírněný rozběh a doběh elektromotoru bez nárazů. Tím je vyloučeno rozkývání břemene.
  • Jeřáby mohou být ovládány ze země, závěsným tlačítkovým ovladačem posuvným nezávisle podél mostu nebo z kabiny, případně otevřeného koše. Dále z pevného stanoviště - velína, nebo dálkově rádiem.
  • Zvedací mechanismy dovážíme převážně od německé firmy DEMAG se sídlem ve Wetteru. Jsou to nové elektrické lanové kladkostroje typu DR a dále elektrické řetězové kladkostroje typového označení DC s prodlouženou životností.
  • Zajišťujeme dovoz kladkostrojů fy. DEMAG, STAHL a dalších, jejich opravy a servis.
    Mimo vyjmenovaná typová provedení jeřábů a zvedacích zařízení vyrábíme i další zvedací zařízení, podle individuálních požadavků. Proto nás prosím kontaktujte a žádejte podrobnější informace.

Hledání

Obrázek z galerie

Kdo je připojen

Právě přítomno: 17 hostů a žádný člen