Sloupové a nástěnné otočné jeřáby profilové i ze stavebnice KBK přispívají svým dílem ke zkrácení montážních časů a k likvidaci zbytečných prodlev, způsobených čekáním.
Nejdůležitějším prvkem je malá vlastní hmotnost výložníku a v poměru k ní velká nosnost vyložení. Každý sloupový a nástěnný jeřáb se dodává jako kompletní včetně pojezdové jednotky, elektrického vybavení a zvedacího zařízení.

Sloupové otočné jeřáby se dodávají jako:

  • Nástěnné jeřáby

nevyžadují žádnou podlahovou plochu – montují se na stěnách a sloupech haly případně na strojích a zařízení. Umístění je zvlášť jednoduché, protože konzola, která je provedena jako jednotka s kompletní připraveností pro montáž, uspoří časově i pracovně náročné vyrovnávání.

  • Sloupové otočné jeřáby

je možno instalovat prakticky na každém místě. Zejména tam, kde představují jediné možné řešení, které je vůbec možné – např. na volných skládkách, překladištních rampách atd. Kromě toho jsou přesvědčivé svou vysokou nosností a velkým vyložením ve vztahu k vlastní hmotnosti.

Upevňují se na základ zalitými kotvami, pomocí montážních desek, průchozími kotvami na stropech podlaží provozní budovy, pomocí hmoždin a nebo kotvami pro velké zátěže a mnoha dalšími způsoby.

  • Otočné jeřáby s elektrickou otočí

Elektrická otoč ulehčuje horizontální pohyb výložníku zejména za stavu, kdy je kočka v blízkosti otočného bodu výložníku. Vychýlením zátěže, které zajistí obsluha jeřábu, se uvede do chodu pohon otáčivého pohybu. Výložník se pak pohybuje úměrně velikostí výchylky. Toto vybavení je určeno pro rozsah zátěží do 1000 kg, respektive do 10t dle typu jeřábu.

  • Pro malé haly

sloupové a nástěnné otočné jeřáby se zkrácenou konstrukční výškou umožňují využít téměř beze zbytku výšku haly nebo světlou výšku, která je k dispozici. Ve srovnání se standardním provedením se dosáhne zvětšení výšky zdvihu o 290 mm.

Hledání

Obrázek z galerie

Kdo je připojen

Právě přítomno: 38 hostů a žádný člen