V letošním roce jsme vyrobili další z řady tradičních kolejových vozů Besmont. Prvním z nich byl kolejový vůz napájený ze sítě motorovým proudem 400V, s nosností 30t, a který bude využíván k převozu tyčového materiálu z haly na expediční dvůr a zpět.


Při tomto použití lze uvedený vůz použít i jako tlačné / tažné vozidlo pro zákazníkův stávající nepoháněný vůz. Naše vozy vynikají
zejména velkým množstvím variability, dle potřeby zákazníka. Protože vozy sami navrhujeme a kontruujeme, můžeme zákazníkům
vyjít skutečně maximálně vstříc v jejich požadavcích.


Stejně jako jsou rozšířené vozy s napájením ze sítě, tak i vozy s bateriovým pohonem mají svou klientelu. Jde především o zákazníky, kteří z jekéhokoliv důvodu nemohou využít napájení z troleje, případně o ty, kteří požadují větší komfort provozu a operativní mobilitu vozu. Bateriový vůz lze snáze přemístit na jinou dráhu a nečiní mu an větší potíž pojíždět do oblouku.Tato přednost je vyvážena na druhé straně nutností vozy nabíjet a starat se o akumulátory. K bateriovým vozům je standardně dodávána i nabíjecí stanice.

Přes svou rozmanitost v napájení jsou všechny vozy více-méně, co do technických parametrů, rovnocenné, zejména, pokud jde o nosnost. Ta je v základním standardu do 100t a je závislá na dalších parametrech. Naše kolejové vozy nejsou určeny pro přepravu nebo spolujízdu osob, stejně jako nesmí být nasazeny na veřejný železniční svršek (na koleje provozované železnice).


Jestliže Vás zajímá možnost použití vozů pro přepravu materiálu ve Vaší společnosti, neváhejte a obraťte se na nás. Rádi Vám poradíme s výběrem optimální manipulace pro Vaší výrobu.

Hledání

Obrázek z galerie

Kdo je připojen

Právě přítomno: 53 hostů a žádný člen